Agenda
26-10 Halloweenfeest
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Donderdag 17-10
TijdWedstrijd
20:30 Refleks 4 - ODO 3
Zaterdag 19-10
TijdWedstrijd
10:00 Dijkvogels B2 - Refleks B2
10:45 VEO D1 - Refleks D2
13:00 Bowls
14:00 DES (D) A1 - Refleks A2
14:00 Refleks 2 - Phoenix 2
15:00 Valto A1 - Refleks A1
15:30 Refleks 1 - Phoenix 1
17:00 Refleks 3 - Weidevogels 3
Zondag 20-10
TijdWedstrijd
11:30 Refleks 6 - DeetosSnel 13
13:00 Refleks 5 - Furore 2
 
 
 
 
 
Jeugd technische commissie (JTC)

Voorzitter : Marvin de Roode
Leden : Jolijn de Zoete, Nicole Zorgman, Mandy van Westbroek, Michelle Bekker

De Jeugd Technische Commissie is opgesplitst in meerdere sub-commissies:
Uitvoering  /  Scheidsrechterszaken

Voorzitter JTC: Jeffrey Mosterd
Secretaris: Jolijn de Zoete
Coördinator B: Stefan Helgers
Coordinator C: Mandy van Westbroek
Coördinator D:  Laura Dekker
Coördinator E/F/Kangoeroes: Desiree Helgers
 
 
Uitvoering
Sandra Zevenbergen (wedstrijdsecretaris ABC-jeugd)
Annelies Meijer (wedstrijdsecretaris DEF-jeugd)
 

Scheidsrechterszaken
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Scheidsrechtersaanwijzging)
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Werving, Begeleiding, Bijscholing en Aanwijzing)

Wedstrijdsecretariaat
Het wedstrijdsecretariaat voor de A, B en C-jeugd: Sandra Zevenbergen
tel:  06-47026674
mail: wsjeugd@refleks.nl

Het wedstrijdsecretariaat voor de D, E en F-jeugd: Annelies Meijer 
tel:  06-24596596
mail: wsjeugd@refleks.nl

 

Afschrijven:
Nog steeds geldt voor afschrijven per e-mail (ook voor oefenwedstrijden), dat dit uiterlijk kan tot de donderdagavond voor de wedstrijd. Daarna graag even met ons bellen, zodat we de afmelding nog kunnen werken. E-mail: wsjeugd@refleks.nl

 

 

 

Stefan Helgers

 

E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
16Martijn van der Meulen(41)
18Amber Franken(14)
19Desiree Helgers(21)
20Chris Breeschoten(66)
21Duuk Maljaars(8)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks