Agenda
01-02 Darttoernooi
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
01-07 Jubileumreceptie
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 01-02
TijdWedstrijd
09:45 Refleks A2 - Madjoe A1
10:00 Excelsior (D) A1 - Refleks A3
10:00 Fortuna F3 - Refleks F1
10:00 Fortuna E1 - Refleks E1
10:45 Avanti/Post Makelaardij E2 - Refleks E2
10:55 Refleks A1 - Weidevogels A1
12:00 Die Haghe F2 - Refleks F2
12:00 VEO D2 - Refleks D3
12:00 Kinderdijk C1 - Refleks C1
12:05 Refleks 7 - Avanti/Post Makelaardij 6
12:15 Refleks D1 - Die Haghe D1
13:00 TOP/SolarCompleet C4 - Refleks C3
13:30 Refleks 2 - Valto 2
14:00 Futura C1 - Refleks C2
14:45 Refleks 1 - Apollo 1
15:00 Fluks B2 - Refleks B2
16:00 Refleks B1 - Valto B1
19:40 Meervogels/F?ca 4 - Refleks 5
Zondag 02-02
TijdWedstrijd
11:15 Fortuna 8 - Refleks 6
13:15 Refleks 3 - Fortuna 4
14:25 Refleks 4 - KZ Danaïden 4
 
 
 
 
 
Technische commissie (TC)

Voorzitter : Miranda Breman
Leden : Renee Koster, Bob van Lith, Patricia Toonen, Trix Eygenraam, Nicole Zorgman, Frank de Jong

De Technische Commissie is opgesplitst in meerdere sub-commissies:
Uitvoering  /  Scheidsrechterszaken

Hoofd TC: Miranda Breman
Contactpersoon KNKV/Verenigingen: Renée Koster
Coördinator 1/2/4: Trix Eygenraam
Coördinator 4/5: vacant
Coördinator A1/A2: Frank de Jong

Miranda Breman zal het bestuur op de hoogte houden van alle zaken rondom de Technische Commissie.

Uitvoering
Sandra Zevenbergen (wedstrijdsecretaris ABC-jeugd)
Annelies Meijer (wedstrijdsecretaris DEF-jeugd)
Renée Koster (ondersteunt wedstrijdsecretariaat senioren en oefenwedstrijden)

Scheidsrechterszaken
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Scheidsrechtersaanwijzging)
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Werving, Begeleiding, Bijscholing en Aanwijzing)

De JTC bestaat uit:
Voorzitter JTC: Marvin de Roode
Secretaris: Jolijn de Zoete
Materiaalcoördinator: Maurice Kievit en Glenn Oosterveen
Coördinator B/C: Jolijn de Zoete
Coördinator D: Ellen Toonen
Coördinator E/F/Kangoeroes: Nicole Zorgman / Michelle Bekker
Trainerscoördinator: Rick Buitelaar en Remco Broekman

Wedstrijdsecretariaten:
Het wedstrijdsecretariaat voor de A, B en C-jeugd: Sandra Zevenbergen
tel:  06-47026674
mail: wsjeugd@refleks.nl

Het wedstrijdsecretariaat voor de D, E en F-jeugd: Annelies Meijer 
tel:  06-24596596
mail: wsjeugd@refleks.nl

Ondersteuning van het wedstrijdsecretariaat voor de senioren: Renée Koster
tel:  06-25445822
mail:  wssenjun@refleks.nl

Afschrijven:
Nog steeds geldt voor afschrijven per e-mail (ook voor oefenwedstrijden), dat dit uiterlijk kan tot de donderdagavond voor de wedstrijd. Daarna graag even bellen (voor A met Sandra en voor senioren met eigen team), zodat we de afmelding nog kunnen werken.
E-mail voor afschrijven van A-junioren: wsjeugd@refleks.nl


 

E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
27Peter Groen(57)
27Ton Minnaert(59)
29Corne van der Wilt(50)
30Lizette Voogt(12)
3Niels Huesken(15)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks