Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Technische commissie (TC)

Voorzitter : Miranda Breman
Leden : Renee Koster, Bob van Lith, Patricia Toonen, Trix Eygenraam, Nicole Zorgman, Frank de Jong

De Technische Commissie is opgesplitst in meerdere sub-commissies:
Uitvoering  /  Scheidsrechterszaken

Hoofd TC: Miranda Breman
Contactpersoon KNKV/Verenigingen: Renée Koster
Coördinator 1/2/4: Trix Eygenraam
Coördinator 4/5: vacant
Coördinator A1/A2: Frank de Jong

Miranda Breman zal het bestuur op de hoogte houden van alle zaken rondom de Technische Commissie.

Uitvoering
Sandra Zevenbergen (wedstrijdsecretaris ABC-jeugd)
Annelies Meijer (wedstrijdsecretaris DEF-jeugd)
Renée Koster (ondersteunt wedstrijdsecretariaat senioren en oefenwedstrijden)

Scheidsrechterszaken
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Scheidsrechtersaanwijzging)
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Werving, Begeleiding, Bijscholing en Aanwijzing)

De JTC bestaat uit:
Voorzitter JTC: Marvin de Roode
Secretaris: Jolijn de Zoete
Materiaalcoördinator: Maurice Kievit en Glenn Oosterveen
Coördinator B/C: Jolijn de Zoete
Coördinator D: Ellen Toonen
Coördinator E/F/Kangoeroes: Nicole Zorgman / Michelle Bekker
Trainerscoördinator: Rick Buitelaar en Remco Broekman

Wedstrijdsecretariaten:
Het wedstrijdsecretariaat voor de A, B en C-jeugd: Sandra Zevenbergen
tel:  06-47026674
mail: wsjeugd@refleks.nl

Het wedstrijdsecretariaat voor de D, E en F-jeugd: Annelies Meijer 
tel:  06-24596596
mail: wsjeugd@refleks.nl

Ondersteuning van het wedstrijdsecretariaat voor de senioren: Renée Koster
tel:  06-25445822
mail:  wssenjun@refleks.nl

Afschrijven:
Nog steeds geldt voor afschrijven per e-mail (ook voor oefenwedstrijden), dat dit uiterlijk kan tot de donderdagavond voor de wedstrijd. Daarna graag even bellen (voor A met Sandra en voor senioren met eigen team), zodat we de afmelding nog kunnen werken.
E-mail voor afschrijven van A-junioren: wsjeugd@refleks.nl


 

E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)
22Mirjam Heesterman(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks