Agenda
26-10 Halloweenfeest
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Donderdag 17-10
TijdWedstrijd
20:30 Refleks 4 - ODO 3
Zaterdag 19-10
TijdWedstrijd
10:00 Dijkvogels B2 - Refleks B2
10:45 VEO D1 - Refleks D2
13:00 Bowls
14:00 DES (D) A1 - Refleks A2
14:00 Refleks 2 - Phoenix 2
15:00 Valto A1 - Refleks A1
15:30 Refleks 1 - Phoenix 1
17:00 Refleks 3 - Weidevogels 3
Zondag 20-10
TijdWedstrijd
11:30 Refleks 6 - DeetosSnel 13
13:00 Refleks 5 - Furore 2
 
 
 
 
 
Programma

 
Donderdag 17 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
20:30Refleks 4 - ODO 32643R3S Prinses Irene (datum+tijd gewijzigd)1K40
 
Zaterdag 19 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Dijkvogels B2 - Refleks B211923B-032 Dijkvogels Maasdijk2K40
10:45VEO D1 - Refleks D27093D-050 Westvliet2bK40
13:00Bowls0Pr. Irene2
14:00Refleks 2 - Phoenix 22669R2K Prinses Irene1K40
14:00DES (D) A1 - Refleks A27217A2I Biesland3K40 (des)
15:00Valto A1 - Refleks A17208A1F De Zwet1aK40
15:30Refleks 1 - Phoenix 13081E Prinses Irene1K40
17:00Refleks 3 - Weidevogels 32650R2L Prinses Irene1K40
 
Zondag 20 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 6 - DeetosSnel 131610S-219 Prinses Irene1K40
13:00Refleks 5 - Furore 22638R3N Prinses Irene1K40
 
Zaterdag 26 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:00Refleks A1 - Pernix A17071A1F Prinses Irene1K40
12:30Refleks A2 - ONDO (G) A27063A2I Prinses Irene1K40
14:00Dubbel Zes/Futura 2 - Refleks 25176R2KStokroosveld (F)1aK40
14:00Pernix 4 - Refleks 35147R2LMerenwijk1K40
15:30Dubbel Zes/Futura 1 - Refleks 116931EStokroosveld (DZ)1K40
17:05Meervogels/Fisica 3 - Refleks 45157R3SVernedesportpark1aK60
 
Zondag 27 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:10Aurora 2 - Refleks 55173R3NV.d.Aartsportpark1K40
 
Donderdag 31 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:15Refleks 1 - GKV 10HKDZuidhaghe1
 
Zaterdag 02 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:45HKV/Ons Eibernest 2 - Refleks 20HKV/Ons Eibersnesthal1
17:10Maassluis A1 - Refleks A10HKDSportcampus Zuiderpark1
18:30Refleks A1 - Futura A10HKDSportcampus Zuiderpark1
19:30Des 1 - Refleks 10HKDSportcampus Zuiderpark
19:50Veo A1 - Refleks A10HKDSportcampus Zuiderpark1
 
Dinsdag 05 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:15Refleks 1 - Excelsior 10HKDHoutrust1
 
Zaterdag 09 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Die Haghe D1 - Refleks D10 Gaslaan
 
Zaterdag 16 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
00:00Achilles E4 - Refleks E30
00:00Achilles C1- Refleks C1 0
10:00Die Haghe D2 - Refleks D20Zuidhaghe
11:10Die Haghe C2 - Refleks C20Zuidhaghe
12:20Die Haghe B2 - Refleks B20Zuidhaghe
14:00DES D2 - Refleks D30De Hoornbloem Den Hoorn
 
Dinsdag 19 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
18:30HKV/Ons Eibernest B1 - Refleks B10 Steenwijklaan
19:45Refleks 2 - Vriendenschaar 20De SchilpCentrecourt
20:45Refleks 1 - Vriendenschaar 10De SchilpCentrecourt
 
Zaterdag 04 januari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
15:00Refleks 2 - GKV (G) 20Marimbahal1
16:15Refleks 1 - GKV (G) 10Marimbahal1
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
16Martijn van der Meulen(41)
18Amber Franken(14)
19Desiree Helgers(21)
20Chris Breeschoten(66)
21Duuk Maljaars(8)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks