Agenda
01-02 Darttoernooi
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
01-07 Jubileumreceptie
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 01-02
TijdWedstrijd
09:45 Refleks A2 - Madjoe A1
10:00 Excelsior (D) A1 - Refleks A3
10:00 Fortuna F3 - Refleks F1
10:00 Fortuna E1 - Refleks E1
10:45 Avanti/Post Makelaardij E2 - Refleks E2
10:55 Refleks A1 - Weidevogels A1
12:00 Die Haghe F2 - Refleks F2
12:00 VEO D2 - Refleks D3
12:00 Kinderdijk C1 - Refleks C1
12:05 Refleks 7 - Avanti/Post Makelaardij 6
12:15 Refleks D1 - Die Haghe D1
13:00 TOP/SolarCompleet C4 - Refleks C3
13:30 Refleks 2 - Valto 2
14:00 Futura C1 - Refleks C2
14:45 Refleks 1 - Apollo 1
15:00 Fluks B2 - Refleks B2
16:00 Refleks B1 - Valto B1
19:40 Meervogels/F?ca 4 - Refleks 5
Zondag 02-02
TijdWedstrijd
11:15 Fortuna 8 - Refleks 6
13:15 Refleks 3 - Fortuna 4
14:25 Refleks 4 - KZ Danaïden 4
 
 
 
 
 
Programma

 
Zaterdag 01 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:45Refleks A2 - Madjoe A116937A2HDe SchilpVeld 2
10:00Fortuna/Delta Logistiek E1 - Refleks E129125E-077Fortuna-halVeld 1 4k
10:00Fortuna/Delta Logistiek F3 - Refleks F133485F-035Fortuna-halVeld 1
10:00Excelsior (D) A1 - Refleks A317500A-039De BuitenhofVeld 1
10:45Avanti/Post Makelaardij E2 - Refleks E229152E-083De ViergangVeld 1
10:55Refleks A1 - Weidevogels A116922A1FDe SchilpVeld 2
12:00Kinderdijk C1 - Refleks C119624C1FMolenzichthalVeld 1
12:00VEO D2 - Refleks D324935D-052EssesteynVeld 1
12:00Die Haghe F2 - Refleks F240211F-037Sportcampus ZuiderparkBreedtehal B 4k
12:05Refleks 7 - Avanti/Post Makelaardij 614559S-038De SchilpVeld 2
12:15Refleks D1 - Die Haghe D120242DHKCDe SchilpVeld 1
13:00TOP/SolarCompleet C4 - Refleks C322041C-054De WasbeekVeld 1
13:30Refleks 2 - Valto 213915R1DDe SchilpCentre-court
14:00Futura C1 - Refleks C222006C-051ZuidhagheVeld 1
14:45Refleks 1 - Apollo 1111582HDe SchilpCentre-court
15:00Fluks B2 - Refleks B219353B-035DuinweteringVeld 1
16:00Refleks B1 - Valto B118818B1FDe SchilpVeld 1
19:40Meervogels/F?ca 4 - Refleks 514929R4LDe VeurVeld 1
 
Zondag 02 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:15Fortuna/Delta Logistiek 8 - Refleks 613783S-217Fortuna-halVeld 1
13:15Refleks 3 - Fortuna/Delta Logistiek 415432R2GMarimbahalVeld 1
14:25Refleks 4 - KZ Danaïden 415405R3PMarimbahalVeld 1
 
Zaterdag 08 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00De Meervogels E6 - Refleks E440238E-076De VeurVeld 1
09:15Refleks F1 - ALO F233569F-035De SchilpVeld 2
09:15Refleks E3 - Excelsior (D) E429302E-092De SchilpVeld 2
09:15Refleks E2 - KCC E129334E-083De SchilpVeld 2 4k
10:00Nieuwerkerk F5 - Refleks F240205F-037De Kleine Vink HalVeld 1
10:00Meervogels/Fisca D1 - Refleks D120362DHKCDe VeurVeld 1
10:15Refleks C1 - KOAG C119635C1FDe SchilpVeld 2
11:15Refleks C2 - Maassluis C223799C-051De SchilpVeld 2
11:55Velocitas A1 - Refleks A117507A1FDe DoesVeld 1
12:00Refleks A3 - Avanti/Post Makelaardij A517589A-039De SchilpVeld 1
12:10Meervogels/Fisca B1 - Refleks B118990B1FDe VeurVeld 1
12:15Refleks D3 - Excelsior (D) D425025D-052De SchilpVeld 2
13:10Refleks 7 - ONDO (G) 515109S-038De SchilpVeld 1
14:05OVVO/De Kroon 3 - Refleks 215574R1DOVVO-halVeld 1
14:30Phoenix A1 - Refleks A217496A2HDe VeurVeld 1
14:30KZ Danaïden B3 - Refleks B220651B-0355 Mei-halVeld 1
15:40GKV (H) D1 - Refleks D224160D-049OverboschVeld 1
16:30Avanti/Post Makelaardij C7 - Refleks C321425C-054De ViergangVeld 1
17:50Atlantis 1 - Refleks 1120732HDe PhoenixVeld 1
 
Zondag 09 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:15Refleks 5 - ALO 315467R4LMarimbahalVeld 1
15:50KZ/Thermo4U 6 - Refleks 316155R2GTopsportcentrum De KoogTopsportzaal
15:50Die Haghe 4 - Refleks 416167R3PSportcampus ZuiderparkBreedtehal B
 
Woensdag 12 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
18:30Refleks D1 - GG/IJskoud de Beste D120152DHKCDe SchilpVeld 2
 
Zaterdag 15 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00ONDO (G) E7 - Refleks E239000E-083De HoeksteeVeld 1
10:00KVS/Maritiem F4 - Refleks F240206F-037De BlinkerdVeld 1 4k
10:00Reeuwijk E1 - Refleks E440241E-076De MeerkoetVeld 1
10:00ONDO (G) E9 - Refleks E336662E-092De HoeksteeVeld 1
10:45Avanti/Post Makelaardij F3 - Refleks F133605F-035De ViergangVeld 1
11:00ODO E1 - Refleks E129437E-077De HofstedeVeld 1
12:05Dijkvogels D1 - Refleks D225088D-049 MaasdijkVeld 1
13:15Refleks B2 - Fluks B219040B-035MarimbahalVeld 1
14:00Phoenix C3 - Refleks C322967C-054OosterpoortVeld 1
14:10't Capproen A2 - Refleks A317631A-039De EendraghtVeld 1
14:15Refleks B1 - KVS/Maritiem B118696B1FMarimbahalVeld 1
15:15Refleks A2 - Meervogels/Fisca A216514A2HMarimbahalVeld 1
15:30HKV/Ons Eibernest D2 - Refleks D325105D-052HKV/Ons EibernesthalVeld 1
15:45Avanti/Post Makelaardij 6 - Refleks 715156S-038De ViergangVeld 1
16:15Korbis C1 - Refleks C119644C1FDe DreefVeld 1
16:30Refleks 2 - KZ/Thermo4U 412698R1DMarimbahalVeld 1
17:45Refleks 1 - Helios 1104902HMarimbahalVeld 1
 
Zondag 16 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:15Refleks 6 - Achilles (Hg) 813545S-217MarimbahalVeld 1
14:25Refleks 5 - HKV/Ons Eibernest 514019R4LMarimbahalVeld 1
14:45Sporting Trigon 4 - Refleks 416365R3PDrie OktoberhalVeld 1
16:00Sporting Trigon 3 - Refleks 316377R2GDrie OktoberhalVeld 1
 
Dinsdag 18 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
20:45Refleks 5 - Meervogels/Fisca 414993R4LDe Schilp (datum+ tijd gewijzigd)Veld 1
20:45Refleks 6 - Fortuna/Delta Logistiek 813791S-217 De Schilp (datum+tijd gewijzigd)Veld 2
 
Zaterdag 22 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00Albatros E9 - Refleks E440240E-076DevelsteinhalVeld 1 4k 1
14:00Madjoe C4 - Refleks C323536C-054MiddelmorsVeld 1
 
Dinsdag 25 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
17:30Refleks E4 - Albatros E940233BK-E-0De Schilp2
 
Zaterdag 29 februari
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00ONDO (G) F4 - Refleks F240208F-037De HoeksteeVeld 1 4k
09:00ONDO (G) E1 - Refleks E129596E-077De HoeksteeVeld 1
10:45Avanti/Post Makelaardij E8 - Refleks E440244E-076De ViergangVeld 1
 
Zaterdag 07 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00KCC F1 - Refleks F240214F-037SchenkelVeld 1
09:15Refleks E2 - Maassluis E332425E-083De SchilpVeld 2
09:15Refleks F1 - HKV/Ons Eibernest F235243F-035De SchilpVeld 2
10:10Refleks E1 - TOP/SolarCompleet E132399E-077De SchilpVeld 2
10:10Refleks E4 - KCC E440242E-076De SchilpVeld 2 4k
10:10Refleks E3 - KVS/Maritiem E239664E-092De SchilpVeld 2
11:10Refleks D2 - Fortuna/Delta Logistiek D227026D-049De SchilpVeld 2
11:15TOP/SolarCompleet B5 - Refleks B219854B-035De KorfVeld 1
12:10Refleks D3 - Dijkvogels D236903D-052De SchilpVeld 2
12:30Refleks C3 - Madjoe C423075C-054De SchilpVeld 1
13:10Refleks 7 - VEO 616651S-038De SchilpVeld 2
13:30Refleks C2 - VEO C222119C-051De SchilpVeld 1
14:10Pernix D1 - Refleks D120253DHKCDe ZijlVeld 1
14:20Refleks 4 - KVS/Maritiem 514096R3PDe SchilpVeld 2
14:30Refleks C1 - PKC/SWKGroep C219892C1FDe SchilpVeld 1
15:00ALO A1 - Refleks A216994A2HOckenburghVeld 1
15:15Avanti/Post Makelaardij A2 - Refleks A117005A1FDe ViergangVeld 1
17:10Madjoe 4 - Refleks 520590R4LMiddelmorsVeld 1
19:25Vriendenschaar (H) 2 - Refleks 214088R1DDe WielewaalVeld 1
19:50Viking 1 - Refleks 1113022HMari?oeve WestVeld 1
 
Zondag 08 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:15Refleks 3 - ALO 214121R2GMarimbahalVeld 1
13:25Die Haghe 5 - Refleks 614110S-217Sportcampus ZuiderparkBreedtehal B
 
Zaterdag 14 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:15Refleks D1 - Tempo D120262DHKCDe SchilpVeld 2
10:00Phoenix E3 - Refleks E329592E-092OosterpoortVeld 1
10:15Valto F2 - Refleks F133751F-035VreelooHal 2
10:15Refleks B1 - Fortuna/Delta Logistiek B218846B1FDe SchilpVeld 2
11:00Korbis E9 - Refleks E440243E-076De DreefVeld 1 4k
11:15Refleks B2 - VZOD B119906B-035De SchilpVeld 2
11:30Nieuwerkerk E1 - Refleks E131957E-077De Kleine Vink HalVeld 1
12:00Die Haghe E4 - Refleks E229546E-083Sportcampus ZuiderparkBreedtehal B 4k
12:15Valto D4 - Refleks D325231D-052VreelooHal 2
12:15Refleks F2 - ONDO (G) F440215F-037De SchilpVeld 2
12:15Refleks A2 - Luno A117029A2HDe SchilpVeld 1
13:00Velocitas C3 - Refleks C322249C-054De DoesVeld 1
13:00NIO A2 - Refleks A317702A-039WilgenringVeld 1
13:30Refleks A1 - Tempo A217014A1FDe SchilpVeld 1
14:00Velocitas 4 - Refleks 416438R3PDe DoesVeld 1
16:05Dijkvogels C2 - Refleks C222257C-051 MaasdijkVeld 1
16:10KVS/Maritiem D1 - Refleks D225236D-049De BlinkerdVeld 1
17:15Achilles (Hg) 7 - Refleks 715240S-038Sportcampus ZuiderparkBreedtehal A
19:25Refleks 2 - SDO/BlijWerkt 214182R1DMarimbahalVeld 1
20:35Refleks 1 - Revival 1113092HMarimbahalVeld 1
 
Zondag 15 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:15Refleks 5 - GG/IJskoud de Beste 616434R4LMarimbahalVeld 1
13:20Sporting West 2 - Refleks 316447R2GHogendorp Inloophal
14:25Refleks 6 - Dubbel Zes/Futura 514159S-217MarimbahalVeld 1
 
Zaterdag 21 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00Refleks E4 - Avanti/Post Makelaardij E840237E-076De SchilpVeld 2
09:00Refleks F2 - Fortuna/Delta Logistiek F540209F-037De SchilpVeld 2
10:00Vriendenschaar (B) E1 - Refleks E231992E-083SporthoeveVeld 1
10:00Refleks B2 - KIOS (N) B319978B-035De SchilpVeld 2
11:00Refleks B1 - HKV/Ons Eibernest B118861B1FDe SchilpVeld 2
11:00Eureka C1 - Refleks C223573C-051De FakkelVeld 1
11:15Valto E6 - Refleks E331917E-092VreelooHal 1
12:00Refleks A2 - ESDO A117075A2HDe SchilpVeld 2
12:30Refleks D1 - TOP/SolarCompleet D120272DHKCDe SchilpVeld 1
13:15Merwede/Multiplaat C1 - Refleks C119806C1FDe StoepVeld 1
13:30HKV/Ons Eibernest A2 - Refleks A318728A-039HKV/Ons EibernesthalVeld 1
13:30Refleks A1 - KZ Danaïden A117060A1FDe SchilpCentre-court
14:40HKV/Ons Eibernest D1 - Refleks D226770D-049HKV/Ons EibernesthalVeld 1
14:45Refleks 2 - HKV/Ons Eibernest 214318R1DDe SchilpCentre-court
16:00Refleks 1 - ADOS 1113852HDe SchilpCentre-court
16:30Avanti/Post Makelaardij D5 - Refleks D326764D-052De ViergangVeld 1
17:05TOP/SolarCompleet 7 - Refleks 716456S-038De Korf (tijd vervroegd)Veld 1
 
Zondag 22 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:00Fortuna/Delta Logistiek 5 - Refleks 514365R4LFortuna-halVeld 1
13:15Refleks 4 - Phoenix 316036R3PMarimbahalVeld 1
14:25Refleks 3 - GG/IJskoud de Beste 416060R2GMarimbahalVeld 1
16:15Sperwers 2 - Refleks 613649S-217SportmotorVeld 1
 
Zaterdag 28 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:15Refleks E3 - Avanti/Post Makelaardij E536654E-092De SchilpVeld 2 4k
09:15Refleks E4 - De Meervogels E640245E-076De SchilpVeld 2
09:15Refleks E1 - Korbis E127849E-077De SchilpVeld 2
10:15Refleks C1 - Fortuna/Delta Logistiek C219543C1FDe SchilpVeld 2
11:15Refleks D2 - ONDO (G) D224120D-049De SchilpVeld 2
12:00KZ/Thermo4U D1 - Refleks D120282DHKCTopsportcentrum De KoogTopsportzaal
12:15Refleks D3 - Dubbel Zes D224100D-052De SchilpVeld 2
12:30Refleks A3 - ODO A216925A-039De SchilpVeld 1
14:05Olympia (S) C2 - Refleks C222155C-051OlympiaVeld 1
14:15Valto A2 - Refleks A217105A2HVreelooHal 1
15:00Achilles (Hg) B1 - Refleks B118876B1FTransvaal Veld 1
16:15VEO 2 - Refleks 214444R1DEssesteynVeld 1
17:10Tempo B4 - Refleks B220046B-035LimeshallenHal 1 (links)
18:25Exakwa 1 - Refleks 1114672H De KoploperVeld 1
19:05VEO A1 - Refleks A117118A1FEssesteynVeld 1
 
Zondag 29 maart
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
12:30Achilles (Hg) 5 - Refleks 412875R3PGaslaanVeld 1
13:15Refleks 6 - DeetosSnel 1213655S-217MarimbahalVeld 1
15:00HKV/Ons Eibernest 3 - Refleks 312893R2GHKV/Ons EibernesthalVeld 1
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
27Peter Groen(57)
27Ton Minnaert(59)
29Corne van der Wilt(50)
30Lizette Voogt(12)
3Niels Huesken(15)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks