Agenda
10-08 Oefenwedstrijd R1/R2
18-08 Trainingsweekend R1/R2
19-08 Open dag G-Korfbal
19-08 Oefenwedstrijd A1/A2
22-08 Oefenwedstrijd R4
22-08 Oefenwedstrijd A2
26-08 Jeugdtoernooi (A t/m F)
26-08 Open dag G-Korfbal
29-08 Oefenwedstrijd R1/R2
26-10 Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma
Overzicht >>
 

Thuiswedstrijden
Er zijn geen thuiswedstrijden
komend weekend.
 
 
 
 
 
Uitslagen

 
Zondag 28 mei
WedstrijdUitslag
Juliana 1 - Refleks 118 - 18
Juliana 2 - Refleks 218 - 12
Phoenix 6 - Refleks 5 (30min vervroegd+korte pauze3 - 4
KZ Danaiden 3 - Refleks 3 (= 1 uur vervroegd!)19 - 17
 
Dinsdag 23 mei
WedstrijdUitslag
KZ Danaiden A1 - Refleks A114 - 16
Refleks C2 - KZ Danaiden C34 - 5
 
Zondag 21 mei
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - DKC 220 - 9
Refleks 1 - DKC 119 - 12
Refleks 2 - HKV/Ons Eibernest 412 - 13
Refleks 4 - Tilburg 510 - 10
 
Zaterdag 20 mei
WedstrijdUitslag
Refleks E2 - GKV (H) E14 - 8
Refleks F2 - Valto F211 - 7
Achilles C3 - Refleks C210 - 3
Refleks B2 - HKV/Ons Eibernest B26 - 4
Refleks F4 - ALO F4
Weidevogels F1 - Refleks F37 - 7
Valto D1 - Refleks D18 - 11
ALO E1 - Refleks E112 - 7
ALO F1 - Refleks F16 - 15
Refleks D3 - Fortuna/Delta Logistiek D34 - 9
Madjoe D2 - Refleks D22 - 5
Refleks B1 - KZ Danaiden B26 - 6
Refleks A2 - Maassluis A314 - 6
Refleks A1 - Weidevogels A119 - 14
KOAG C1 - Refleks C119 - 4
 
Donderdag 18 mei
WedstrijdUitslag
Vriendenschaar (B) F1 - Refleks F37 - 8
 
Woensdag 17 mei
WedstrijdUitslag
Refleks C1 - VEO C117 - 5
 
Dinsdag 16 mei
WedstrijdUitslag
Refleks D2 - Pernix D27 - 6
Avanti B2 - Refleks B114 - 8
 
Zondag 14 mei
WedstrijdUitslag
HKV/Ons Eibernest 5 - Refleks 321 - 19
Swift (A) 2 - Refleks 211 - 17
Ten Donck 2 - Refleks 4 (aanvang gewijzigd!)9 - 14
Die Haghe 7 - Refleks 56 - 15
Swift (A) 1 - Refleks 130 - 23
 
Zaterdag 13 mei
WedstrijdUitslag
Achilles F1 - Refleks F113 - 10
Refleks C1 - IJsselvogels C110 - 4
Refleks F3 - Alo F414 - 19
VEO D2 - Refleks D312 - 8
Refleks E1 - LYNX E110 - 4
De Meervogels D1 - Refleks D13 - 18
SEV (L) B1 - Refleks B28 - 9
Refleks E2 - De Meervogels E37 - 3
Refleks F2 - Olympia (S) F214 - 3
WION A1 - Refleks A29 - 10
Refleks B1 - KVS/Maritiem B114 - 7
Tempo D5 - Refleks D26 - 7
Refleks C2 - Pernix C32 - 5
Achilles A2 - Refleks A118 - 16
 
Maandag 08 mei
WedstrijdUitslag
LYNX E1 - Refleks E13 - 6
 
Zondag 07 mei
WedstrijdUitslag
Refleks 5 - ALO 717 - 4
Refleks 2 - Movado 222 - 8
Refleks 1 - Movado 115 - 11
Refleks 3 - Sporting West 317 - 7
 
Zaterdag 06 mei
WedstrijdUitslag
De Meervogels E3 - Refleks E23 - 10
Olympia (S) F2 - Refleks F20 - 7
Refleks F3 - Nieuwerkerk F46 - 15
Refleks 4 - Pernix 54 - 11
Refleks A2 - WION A17 - 8
Refleks B2 - SEV (L) B17 - 8
Refleks D1 - De Meervogels D118 - 3
Refleks D3 - VEO D211 - 4
Refleks F1 - Achilles F19 - 9
Refleks D2 - Tempo D513 - 4
VEO A1 - Refleks A17 - 23
IJsselvogels C1 - Refleks C16 - 9
KVS/Maritiem B1 - Refleks B111 - 11
Pernix C3 - Refleks C28 - 7
 
Vrijdag 21 april
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek 5 - Refleks 38 - 12
 
Zondag 16 april
WedstrijdUitslag
HKV/Ons Eibernest 8 - Refleks 54 - 14
ALO 1 - Refleks 116 - 17
Blauw-Wit (A) 5 - Refleks 229 - 13
ALO 4 - Refleks 415 - 13
 
Zaterdag 15 april
WedstrijdUitslag
Refleks F3 - Korbis F211 - 12
Refleks C1 - KOAG C15 - 9
GKV (H) E1 - Refleks E29 - 4
ALO F4 - Refleks F4
Valto F2 - Refleks F22 - 9
Refleks E1 - ALO E18 - 11
Fortuna/Delta Logistiek D3 - Refleks D39 - 1
Refleks A1 - HKV/Ons Eibernest A19 - 18
Maassluis A3 - Refleks A23 - 14
Refleks C2 - Achilles C31 - 4
Refleks F1 - ALO F115 - 5
Refleks D2 - Madjoe D26 - 2
Refleks D1 - Valto D17 - 5
HKV/Ons Eibernest B2 - Refleks B213 - 6
KZ Danaiden B2 - Refleks B18 - 7
 
Donderdag 13 april
WedstrijdUitslag
Refleks A2 - Nexus A114 - 13
 
Dinsdag 11 april
WedstrijdUitslag
Refleks D3 - Fortuna E1 + E2
 
Zondag 09 april
WedstrijdUitslag
KZ Danaiden 9 - Refleks 55 - 16
Phoenix 4 - Refleks 49 - 15
Conventus 1 - Refleks 111 - 24
Dubbel Zes 2 - Refleks 39 - 19
 
Zaterdag 08 april
WedstrijdUitslag
Futura F1 - Refleks F215 - 8
Refleks D1 - Fortuna/Delta Logistiek D23 - 6
Refleks F1 - KVS/Maritiem F116 - 10
Refleks E1 - SEV (L) E110 - 11
Dubbel Zes B1 - Refleks B28 - 6
Nexus A1 - Refleks A211 - 13
Refleks F3 - Korbis F211 - 12
Avanti E6 - Refleks E26 - 4
DES D1 - Refleks D38 - 3
Tempo 3 - Refleks 224 - 25
DES A1 - Refleks A121 - 23
 
Zondag 02 april
WedstrijdUitslag
Refleks 1 - ADOS 118 - 13
Refleks 2 - Die Haghe 416 - 20
Refleks 4 - Achilles 510 - 26
Refleks 5 - Achilles 914 - 5
Refleks 3 - Sporting Trigon 411 - 7
 
Zaterdag 01 april
WedstrijdUitslag
Refleks D3 - DES D12 - 3
KZ Danaiden C3 - Refleks C26 - 8
VEO F2 - Refleks F34 - 8
Fortuna/Delta Logistiek D2 - Refleks D17 - 7
Refleks E2 - Avanti E615 - 1
Refleks F4 - Vriendenschaar (B) F1
Refleks B2 - Dubbel Zes B14 - 7
VEO C1 - Refleks C13 - 8
SEV (L) E1 - Refleks E111 - 8
Refleks B1 - Avanti B27 - 7
Refleks A2 - Nexus A114 - 13
KVS/Maritiem F1 - Refleks F14 - 7
Refleks F2 - Futura F13 - 4
Refleks A1 - Excelsior A118 - 12
Pernix D2 - Refleks D26 - 2
Loginnaam:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
29Karlijn de Jong(12)
1Anouck van der Valk(15)
1Annelies Meijer (44)
1Michel Franken(40)
3Dennis Bekker(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks