Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Caf├ę het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Scheidsrechters

 
Zaterdag 14 december
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:20Refleks D1 - Pernix D1De SchilpBondsscheidsrechter
10:30Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5De SchilpTyronnih Martina
11:40Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7De SchilpTygo Knook
12:30Refleks 5 - Madjoe 4De SchilpBondsscheidsrechter
12:45Refleks C2 - Olympia (S) C2De SchilpRuben van der Bijl
13:40Refleks A2 - ALO A1De SchilpHans de Jong
13:45Refleks F2 - KCC F1De SchilpOnno Offerman
14:50Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2De SchilpBondsscheidsrechter
19:25Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2MarimbahalBondsscheidsrechter
20:35Refleks 1 - Viking 1MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zondag 15 december
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 6 - Die Haghe 5MarimbahalMarvin de Roode
 
Zaterdag 04 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:45Refleks F1 - Dubbel Zes F1Marimbahal
13:45Refleks E4 - Nieuwerkerk E11MarimbahalLaura Blom
13:45Refleks F2 - Die Haghe F2Marimbahal
15:00Refleks 2 - GKV (G) 2Marimbahal
16:15Refleks 1 - GKV (G) 1MarimbahalRon Peters
 
Zaterdag 11 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:15Refleks E1 - ONDO (G) E1De SchilpRemco van der Hoeven
09:15Refleks F1 - Valto F2De SchilpWessel van Vliet
09:15Refleks E4 - Korbis E9De Schilp
10:15Refleks F2 - Maassluis F2De Schilp
10:15Refleks E3 - Phoenix E3De SchilpThom Mosterd
10:15Refleks E2 - Die Haghe E4De SchilpWessel van Vliet
11:15Refleks C3 - Velocitas C3De SchilpAlex Kaan
12:00Refleks A3 - NIO A2De Schilp
12:15Refleks C2 - Dijkvogels C2De Schilp
13:15Refleks 4 - Velocitas 4De SchilpBondsscheidsrechter
13:15Refleks D2 - KVS/Maritiem D1De Schilp
14:15Refleks D3 - Valto D4De Schilp
14:30Refleks 7 - Achilles (Hg) 7De Schilp
 
Zondag 12 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 3 - Sporting West 2MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 18 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:15Refleks E1 - Nieuwerkerk E1De SchilpJolijn de Zoete
09:15Refleks E3 - Valto E6De SchilpLaure Toorenburg
09:15Refleks E2 - Vriendenschaar (B) E1De Schilp
10:15Refleks D2 - HKV/Ons Eibernest D1De SchilpTyronnih Martina
11:15Refleks D3 - Avanti/Post Makelaardij D5De SchilpLaure Toorenburg
12:00Refleks C2 - Eureka C1De SchilpEdwin Heesterman
12:15Refleks A3 - HKV/Ons Eibernest A2De Schilp
13:00Refleks C1 - Merwede/Multiplaat C1De SchilpBondsscheidsrechter
13:30Refleks 7 - TOP/SolarCompleet 7De SchilpBart Noordermeer
14:00Refleks C3 - Phoenix C3De Schilp
 
Zondag 19 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 6 - Sperwers 2Marimbahal
14:25Refleks 5 - Fortuna/Delta Logistiek 5MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 25 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:25Refleks B1 - Achilles (Hg) B1De SchilpBondsscheidsrechter
10:25Refleks D1 - KZ/Thermo4U D1De SchilpBondsscheidsrechter
11:25Refleks A2 - Valto A2De SchilpBondsscheidsrechter
12:30Refleks B2 - Tempo B4De Schilp
12:35Refleks A1 - VEO A1De SchilpBondsscheidsrechter
19:20Refleks 2 - VEO 2MarimbahalBondsscheidsrechter
20:35Refleks 1 - Exakwa 1MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zondag 26 januari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 4 - Achilles (Hg) 5MarimbahalBondsscheidsrechter
14:25Refleks 3 - HKV/Ons Eibernest 3MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 01 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:45Refleks A2 - Madjoe A1De SchilpBondsscheidsrechter
10:55Refleks A1 - Weidevogels A1De SchilpBondsscheidsrechter
12:05Refleks 7 - Avanti/Post Makelaardij 6De Schilp
12:15Refleks D1 - Die Haghe D1De SchilpBondsscheidsrechter
13:30Refleks 2 - Valto 2De SchilpBondsscheidsrechter
14:45Refleks 1 - Apollo 1De SchilpBondsscheidsrechter
16:00Refleks B1 - Valto B1De SchilpBondsscheidsrechter
 
Zondag 02 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 3 - Fortuna/Delta Logistiek 4MarimbahalBondsscheidsrechter
14:25Refleks 4 - KZ Dana´den 4MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 08 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:15Refleks E3 - Excelsior (D) E4De SchilpThom Mosterd
09:15Refleks E2 - KCC E1De SchilpWessel van Vliet
09:15Refleks F1 - ALO F2De SchilpMariska Pardoen
10:15Refleks C1 - KOAG C1De SchilpBondsscheidsrechter
11:15Refleks C2 - Maassluis C2De SchilpEdwin Heesterman
12:00Refleks A3 - Avanti/Post Makelaardij A5De Schilp
12:15Refleks D3 - Excelsior (D) D4De SchilpRachelle Peters
13:10Refleks 7 - ONDO (G) 5De Schilp
 
Zondag 09 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 5 - ALO 3MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Woensdag 12 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
18:30Refleks D1 - GG/IJskoud de Beste D1De SchilpBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 15 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks B2 - Fluks B2MarimbahalEdwin Heesterman
14:15Refleks B1 - KVS/Maritiem B1MarimbahalBondsscheidsrechter
15:15Refleks A2 - Meervogels/Fisca A2MarimbahalBondsscheidsrechter
16:30Refleks 2 - KZ/Thermo4U 4MarimbahalBondsscheidsrechter
17:45Refleks 1 - Helios 1MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zondag 16 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 6 - Achilles (Hg) 8Marimbahal
14:25Refleks 5 - HKV/Ons Eibernest 5MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Dinsdag 18 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
20:45Refleks 5 - Meervogels/Fisca 4De Schilp (datum+ tijd gewijzigd)Bondsscheidsrechter
20:45Refleks 6 - Fortuna/Delta Logistiek 8 De Schilp (datum+tijd gewijzigd)Tim Habermehl
 
Dinsdag 25 februari
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
17:30Refleks E4 - Albatros E9De Schilp
 
Zaterdag 07 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:15Refleks F1 - HKV/Ons Eibernest F2De SchilpCynthia Grotens
09:15Refleks E2 - Maassluis E3De SchilpWessel van Vliet
10:10Refleks E3 - KVS/Maritiem E2De SchilpThom Mosterd
10:10Refleks E1 - TOP/SolarCompleet E1De SchilpRon den Dulk
10:10Refleks E4 - KCC E4De Schilp
11:10Refleks D2 - Fortuna/Delta Logistiek D2De SchilpStefan Wessels
12:10Refleks D3 - Dijkvogels D2De SchilpStefan Wessels
12:30Refleks C3 - Madjoe C4De SchilpNadine Peters
13:10Refleks 7 - VEO 6De SchilpBart Noordermeer
13:30Refleks C2 - VEO C2De SchilpTyronnih Martina
14:20Refleks 4 - KVS/Maritiem 5De SchilpBondsscheidsrechter
14:30Refleks C1 - PKC/SWKGroep C2De SchilpBondsscheidsrechter
 
Zondag 08 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 3 - ALO 2MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 14 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:15Refleks D1 - Tempo D1De SchilpBondsscheidsrechter
10:15Refleks B1 - Fortuna/Delta Logistiek B2De SchilpBondsscheidsrechter
11:15Refleks B2 - VZOD B1De SchilpAlex Kaan
12:15Refleks A2 - Luno A1De SchilpBondsscheidsrechter
12:15Refleks F2 - ONDO (G) F4De Schilp
13:30Refleks A1 - Tempo A2De SchilpBondsscheidsrechter
19:25Refleks 2 - SDO/BlijWerkt 2MarimbahalBondsscheidsrechter
20:35Refleks 1 - Revival 1MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zondag 15 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 5 - GG/IJskoud de Beste 6MarimbahalBondsscheidsrechter
14:25Refleks 6 - Dubbel Zes/Futura 5Marimbahal
 
Zaterdag 21 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:00Refleks F2 - Fortuna/Delta Logistiek F5De Schilp
09:00Refleks E4 - Avanti/Post Makelaardij E8De Schilp
10:00Refleks B2 - KIOS (N) B3De SchilpTyronnih Martina
11:00Refleks B1 - HKV/Ons Eibernest B1De SchilpBondsscheidsrechter
12:00Refleks A2 - ESDO A1De SchilpBondsscheidsrechter
12:30Refleks D1 - TOP/SolarCompleet D1De SchilpBondsscheidsrechter
13:30Refleks A1 - KZ Dana´den A1De SchilpBondsscheidsrechter
14:45Refleks 2 - HKV/Ons Eibernest 2De SchilpBondsscheidsrechter
16:00Refleks 1 - ADOS 1De SchilpBondsscheidsrechter
 
Zondag 22 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 4 - Phoenix 3MarimbahalBondsscheidsrechter
14:25Refleks 3 - GG/IJskoud de Beste 4MarimbahalBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 28 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:15Refleks E3 - Avanti/Post Makelaardij E5De Schilp
09:15Refleks E1 - Korbis E1De SchilpJolijn de Zoete
09:15Refleks E4 - De Meervogels E6De Schilp
10:15Refleks C1 - Fortuna/Delta Logistiek C2De SchilpBondsscheidsrechter
11:15Refleks D2 - ONDO (G) D2De SchilpStefan Wessels
12:15Refleks D3 - Dubbel Zes D2De SchilpWessel van Vliet
12:30Refleks A3 - ODO A2De Schilp
 
Zondag 29 maart
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:15Refleks 6 - DeetosSnel 12Marimbahal
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)
22Mirjam Heesterman(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks