Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Refleks 1

Trainer(s) : Arjan Maltha
 
Teambegeleider : Hans Breman

Dames:
Jennifer Vink
Mandy van Westbroek
Maureen van der Kroft
Rachelle Peters
Heren:
Jascha van Lith
Jeffrey Mosterd
Matthijs Schouten
Thom Mosterd




Wedstrijdprogramma:
04-01-20Refleks 1 - GKV (G) 1 
11-01-20Revival 1 - Refleks 1 
18-01-20ADOS 1 - Refleks 1 
25-01-20Refleks 1 - Exakwa 1 
01-02-20Refleks 1 - Apollo 1 
08-02-20Atlantis 1 - Refleks 1 
15-02-20Refleks 1 - Helios 1 
07-03-20Viking 1 - Refleks 1 
14-03-20Refleks 1 - Revival 1 
21-03-20Refleks 1 - ADOS 1 
28-03-20Exakwa 1 - Refleks 1 

Uitslagen:
14-12-19Refleks 1 - Viking 1 -
07-12-19Helios 1 - Refleks 114 - 33
30-11-19Refleks 1 - Atlantis 116 - 14
23-11-19Apollo 1 - Refleks 122 - 21
19-11-19Refleks 1 - Vriendenschaar 1 -
05-11-19Refleks 1 - Excelsior 1 -
02-11-19Des 1 - Refleks 130 - 25
31-10-19Refleks 1 - GKV 1 -
26-10-19Dubbel Zes/Futura 1 - Refleks 121 - 19
19-10-19Refleks 1 - Phoenix 113 - 13
12-10-19Korbis 1 - Refleks 114 - 21
05-10-19Sporting Trigon 1 - Refleks 120 - 22
28-09-19Refleks 1 - Apollo 112 - 13
21-09-19Refleks 1 - ONDO (G) 115 - 16
14-09-19Juliana 1 - Refleks 119 - 18
07-09-19Refleks 1 - Dubbel Zes/Futura 116 - 19
31-08-19Refleks 1 - Exakwa 1 -
24-08-19Korbis 1 - Refleks 1 -
24-08-19Refleks 1 - KIOS 1 -
13-08-19Refleks 1 - GKV (G) 1 -
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)
22Mirjam Heesterman(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks