Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Refleks B1

Trainer(s) : Richard Schouten

Dames:
Iona Lans
Isa den Dulk
Karlijn de Jong
Lisa Jense
Tara Meijer
Heren:
Dylan Toonen
Emile Roeleven
Kjel van Someren
Lucas Koopmans
Niels Huesken




Wedstrijdprogramma:
11-01-20Fortuna/Delta Logistiek B2 - Refleks B1 
18-01-20HKV/Ons Eibernest B1 - Refleks B1 
25-01-20Refleks B1 - Achilles (Hg) B1 
01-02-20Refleks B1 - Valto B1 
08-02-20Meervogels/Fisca B1 - Refleks B1 
15-02-20Refleks B1 - KVS/Maritiem B1 
14-03-20Refleks B1 - Fortuna/Delta Logistiek B2 
21-03-20Refleks B1 - HKV/Ons Eibernest B1 
28-03-20Achilles (Hg) B1 - Refleks B1 

Uitslagen:
07-12-19KVS/Maritiem B1 - Refleks B115 - 11
30-11-19Refleks B1 - Meervogels/Fisca B19 - 25
26-11-19Refleks B1 - ALO B1 -
23-11-19Valto B1 - Refleks B125 - 9
19-11-19HKV/Ons Eibernest B1 - Refleks B1 -
09-11-19VEO B1 - Refleks B1 -
12-10-19Velocitas B1 - Refleks B115 - 5
05-10-19Refleks B1 - ALO B16 - 16
28-09-19Refleks B1 - Dijkvogels B17 - 8
21-09-19Dijkvogels B1 - Refleks B16 - 10
14-09-19Refleks B1 - Velocitas B17 - 17
07-09-19ALO B1 - Refleks B114 - 5
05-09-19Refleks B1 - Meervogels B1 -
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)
22Mirjam Heesterman(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks