Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Refleks C1

Trainer(s) : Sander van der Meulen, Remco van der Hoeven

Dames:
Alysha Havinga
Dani Meijer
Daphne Heesterman
Eline Huesken
Heren:
Brent Krul
Jimi Hendriks
Sil van der Hoeven
Sven van der Meulen
Thei Streefkerk




Wedstrijdprogramma:
18-01-20Refleks C1 - Merwede/Multiplaat C1 
25-01-20Fortuna/Delta Logistiek C2 - Refleks C1 
01-02-20Kinderdijk C1 - Refleks C1 
08-02-20Refleks C1 - KOAG C1 
15-02-20Korbis C1 - Refleks C1 
07-03-20Refleks C1 - PKC/SWKGroep C2 
21-03-20Merwede/Multiplaat C1 - Refleks C1 
28-03-20Refleks C1 - Fortuna/Delta Logistiek C2 

Uitslagen:
14-12-19PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1 -
07-12-19Refleks C1 - Korbis C111 - 4
30-11-19KOAG C1 - Refleks C19 - 6
23-11-19Refleks C1 - Kinderdijk C112 - 5
16-11-19Achilles C1- Refleks C1 -
12-10-19Refleks C1 - Weidevogels C122 - 3
05-10-19Vriendenschaar (B) C1 - Refleks C14 - 16
28-09-19Tempo C2 - Refleks C13 - 9
21-09-19Refleks C1 - Tempo C214 - 2
14-09-19Weidevogels C1 - Refleks C12 - 27
07-09-19Refleks C1 - Vriendenschaar (B) C113 - 0
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)
22Mirjam Heesterman(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks