Agenda
29-11 Sinterklaasfeest
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 23-11
TijdWedstrijd
09:15 Refleks F1 - Fortuna F3
09:15 Refleks E2 - Avanti/Post Makelaardij E2
09:15 Refleks E1 - Fortuna E1
10:15 Refleks D3 - VEO D2
11:20 Refleks C1 - Kinderdijk C1
12:15 Refleks A3 - Excelsior (D) A1
12:25 Refleks C2 - Futura C1
13:30 Refleks C3 - Excelsior (D) C4
14:10 Weidevogels A1 - Refleks A1
14:15 Valto B1 - Refleks B1
15:10 Die Haghe D1 - Refleks D1
15:55 VEO 6 - Refleks 7
16:20 Valto 2 - Refleks 2
17:10 Madjoe A1 - Refleks A2
19:30 Apollo 1 - Refleks 1
Zondag 24-11
TijdWedstrijd
11:00 KZ Danaïden 4 - Refleks 4
12:15 Fortuna 4 - Refleks 3
13:15 Refleks 6 - Fortuna 8
Dinsdag 26-11
TijdWedstrijd
19:00 ALO B2 - Refleks B2
19:30 Refleks B1 - ALO B1
 
 
 
 
 
Refleks E1

Trainer(s) : Richard Huesken, Michelle van Leeuwen

Dames:
Elin van der Hoeven
Tess den Dulk
Heren:
Bas Huisman
Luke Otoide
Stijn Huesken




Wedstrijdprogramma:
23-11-19Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E1 
07-12-19Refleks E1 - ODO E1 
21-12-19TOP/SolarCompleet E1 - Refleks E1 
11-01-20Refleks E1 - ONDO (G) E1 
18-01-20Refleks E1 - Nieuwerkerk E1 
25-01-20Korbis E1 - Refleks E1 
01-02-20Fortuna/Delta Logistiek E1 - Refleks E1 
15-02-20ODO E1 - Refleks E1 
29-02-20ONDO (G) E1 - Refleks E1 
07-03-20Refleks E1 - TOP/SolarCompleet E1 
14-03-20Nieuwerkerk E1 - Refleks E1 
28-03-20Refleks E1 - Korbis E1 

Uitslagen:
09-11-19Refleks E1 - Korbis E1 -
12-10-19Refleks E1 - Meervogels/F?ca E118 - 8
01-10-19Valto E1 - Refleks E114 - 17
28-09-19Refleks E1 - Die Haghe E116 - 6
21-09-19Die Haghe E1 - Refleks E19 - 16
14-09-19Meervogels/F?ca E1 - Refleks E18 - 19
07-09-19Refleks E1 - Valto E126 - 6
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
22Rachelle Peters(28)
23Patricia Seriese(47)
24Renske van Nienes(13)
24Sem Disselkoter(16)
24Marlin Roeleven(17)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks