Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Refleks A3

Trainer(s) : Alex Blom, Nicole Zorgman

Dames:
Julia Verheij
Laura Blom
Lilian Uemura
Noa Boelhouwer
Renee Kaan
Sandy van den Berg
Tessa van Voorthuizen
Heren:
Beau Posthumus
Danny Cadil
Tyronnih Martina




Wedstrijdprogramma:
11-01-20Refleks A3 - NIO A2 
18-01-20Refleks A3 - HKV/Ons Eibernest A2 
25-01-20ODO A2 - Refleks A3 
01-02-20Excelsior (D) A1 - Refleks A3 
08-02-20Refleks A3 - Avanti/Post Makelaardij A5 
15-02-20't Capproen A2 - Refleks A3 
14-03-20NIO A2 - Refleks A3 
21-03-20HKV/Ons Eibernest A2 - Refleks A3 
28-03-20Refleks A3 - ODO A2 

Uitslagen:
07-12-19Refleks A3 - 't Capproen A26 - 11
30-11-19Avanti/Post Makelaardij A5 - Refleks A38 - 10
23-11-19Refleks A3 - Excelsior (D) A17 - 19
09-11-19Refleks A3 - VEO A2 -
12-10-19Phoenix A2 - Refleks A320 - 6
09-10-19Fortuna/Delta Logistiek A4 - Refleks A314 - 7
05-10-19Refleks A3 - Valto A35 - 13
28-09-19Refleks A3 - Fortuna/Delta Logistiek A41 - 15
14-09-19Refleks A3 - Phoenix A25 - 17
07-09-19Valto A3 - Refleks A35 - 17
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)
22Mirjam Heesterman(47)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks